Finestra Pensioenfeest Cor 0001

Finestra is in de provincie Antwerpen een bekende naam. Cor van Grinsven richtte het bedrijf 25 jaar geleden op en gaat nu met pensioen. “Ik kijk terug op fantastische jaren. We hebben warme partnerships opgebouwd. Ook in het contact met klanten, het adviseren en begeleiden zijn we experts geworden. Dat maakt me trots.”

Finestra Pensioenfeest Cor 0001
Finestra Pensioenfeest Cor 0004

Beter maken wat goed is.

Stijn en Lindsay zijn al meer dan 15 jaar actief betrokken bij de onderneming en stappen nu in de voetsporen van hun vader en schoonvader. “We willen het familiale karakter bewaren”, zegt Stijn. “Maar we laten ook een frisse wind door de organisatie waaien: een nieuw magazijn, innovatieve partners en een sterke focus op zowel werknemers- als klanttevredenheid.”

Stijns echtgenote Lindsay benadrukt dat beiden niet onbeslagen op het ijs stappen. “We zijn misschien jonge bedrijfsleiders, maar we hebben al heel wat levenservaring. We weten wat gezinnen meemaken en die zijn voor ons toch een belangrijke doelgroep.”

Finestra Pensioenfeest Cor 0004
Finestra Pensioenfeest Cor 0004

Stijn begon bij Finestra met het lossen en plaatsen van ramen, nam nadien de planning en verkoop voor zijn rekening en wordt nu bedrijfsleider. “De cirkel is rond”, lacht hij.

Laat u informeren

Kom langs in één van onze toonzalen, bel ons op +32 (0)14 425 825 of maak een afspraak met één van onze ramen adviseurs voor gratis advies en offerte.

Werkzaamheden

Telefonische bereikbaarheid 26 juni 2025

Wegens instabiele internetverbinding zijn onze diensten op dit moment moeilijk bereikbaar. Gebruik onze website om contact met ons op te nemen. Onze excuses voor het ongemak.

Team Finestra

Renovatie-ramen-zonder-breken-Finestra-15_2b3c2484389cc9c0384dbca9ff922614

GEZOCHT: MONTEURS BUITEN-SCHRIJNWERK

Zelfstandige vakman of liever in loondienst? Maakt voor ons niet uit. Als jij maar goesting hebt. Voor ons telt je motivatie, niet je statuut.

Finestra Wilms Ramen Zonwering Screen Opendeur 03

Bescherm jezelf tegen de zon met Wilms zonwering

Van maandag 23 juni tot en met zaterdag 28 juni zetten wij de deuren van onze showrooms in Antwerpen, Geel en Turnhout wijd open voor een inspirerende opendeurweek!

Voorpagina Prmeies

Mijn VerbouwPremie wijzigt

Mijn VerbouwPremie wijzigt vanaf 1 juli 2025

Finestra Woontrends 001

Finestra in VTM-programma Woontrends

Woontrends - Ramen vervangen zonder breekwerken

Voorpagina5

Ramen vervangen zonder gedoe!

Ramen vervangen zonder gedoe: Hoe Finestra een vlotte renovatie garandeert.