Aluminium ramen en deuren Moderne renovatie in Zandhoven
Renovatie aluminium ramen en deuren in Zandhoven.
Voordeur eye-catcher
De bouwheer zocht mooie strakke ramen en een voordeur in hout. Althans een voordeur met de uitstraling van hout. Uiteraard met zo weinig mogelijk onderhoud.
De bestaande verouderde houten ramen werden uitgebroken en afgevoerd. De nieuwe ramen werden geplaatst en aan de binnenzijde afgewerkt met aluminium strips in dezelfde kleur als de ramen. Bestaande venstertabletten aan de binnenzijde werden behouden.
Finestra plaatste het buitenschrijnwerk. De aluminium ramen van FINSTRAL blinken niet enkel uit in uitzicht. De aluminium ramen scoren ook zeer goed op gebied van isolatie.
Gebruikte materialen
- FINSTRAL FIN-Project Nova-line aluminium ramen in kleur kwartsgrijs (RAL7039), structuurlak.
- FINSTRAL FIN-Door aluminium huisdeur in kleur kwartsgrijs (RAL7039) structuur. Het vleugeloverdekkende voordeurpaneel Polar Oak, een volkernpaneel met sterke prestaties op gebied van isolatie, duurzaamheid en veiligheid.
Altijd perfect geïsoleerd.
Aluminium ramen zien er goed uit, maar zou de isolatie beter kunnen zijn? Niet bij Finstral. Want in tegenstelling tot de vertrouwde aluminium raamprofielen gaan wij - zoals bij al onze ramen - altijd voor kunststof in de kern, dat aan de buiten - en binnenzijde volledig door aluminium schalen bedekt wordt. Zo verkrijgt u de moderne look van aluminium met de uitzonderlijke isolatie-eigenschappen van kunststof.


Betrouwbare bescherming.
Veiligheid heeft bij ons de hoogste prioriteit. Daarom voorzien wij iedere huisdeur van twee haakschoten: massieve stalen haken, die in het frame verankeren, wanneer ze zijn vergrendeld. De scharnieren, dus de elementen waaraan de vleugel in het raam hangt, zijn dusdanig bevestigd dat de deur er niet uitgewipt kan worden. En natuurlijk gebruiken wij altijd bijzonder hoogwaardige cilinders, die moeilijk opengebroken kunnen worden. Dat is gewoon de standaard. Naar wens bieden wij u extra opties, die de huisdeur nog veiliger maken, van de klassieke deurspion tot aan motorvergrendeling met individuele vingerscan. U bepaalt hoeveel veiligheid u nodig heeft.
Waar kunnen we ons aan verwachten?
Hoe verloopt een raamrenovatie bij Finestra? We leggen u in 6 stappen uit hoe we te werk gaan.

Donderdag 24 september afwijkende openingsuren
Wegens opening nieuwe showroom Brecht op donderdag 24 september zijn showrooms Geel, Antwerpen en Turnhout afwijkend geopend/gesloten. Geel en Antwerpen zijn niet geopend. Turnhout is geopend tot 17u00.
Excuses voor het ongemak en bedankt voor uw begrip.

Opening Finestra Brecht
Op 25 en 26 september openen we met trots de deuren van onze nieuwe showroom in Brecht.

Ramen vervangen zonder gedoe!
Ramen vervangen zonder gedoe: Hoe Finestra een vlotte renovatie garandeert.

Finestra in VTM-programma Woontrends
Woontrends - Ramen vervangen zonder breekwerken



















